Wymówka, żeby zjeść śniadanie na mieście

Hosted by IDF Krakow
Oct 12th, 2019
9:00am - 12:00pm (UTC +02:00)
Veganic, Dolnych Młynów 10, Krakow
This is a free Local Group meet-up
Attendance is free.
You don't have to be a member to attend.
What are Local Groups?
Local Groups will expand your career network—whether you are interested in learning new skills, finding job opportunities or looking for a new employee.
A Local Group is a group of people who, like you, are passionate about design. Local Groups organize meetings to get inspired, have fun and learn from one another.

Meet-Up Details

Hej!

Od czegoś trzeba zacząć a najlepiej od śniadania! Na dolnych Młynów 10 jest Veganic w którym są REWELACYJNE śniadania w formie bufetu szwedzkiego (25 pln od osoby). A jak człowiek zje coś dobrego to od razu łatwiej się gada i pomyślałem, że fajnie by było pogadulić o takich rzeczach:

- kilka słów o sobie (zawód, ambicje, ulubiony odcień koloru tęczowego)

- dlaczego akurat IDF i na co to komu (plany na przyszłość - a nóż-widelec ktoś będzie mógł trochę w tych planach pomóc)

- gdzie ostatnio widzieliśmy kiepski albo super dobry UX. Fajnie by było poruszyć tematykę kiepskiego/dobrego UX poza stronami internetowymi czy aplikacjami i popatrzeć się na autobusy, czytniki kart czy kasy w sklepach. Może wpadniemy na coś mądrego


Terminowo: 12 października o 9:30 w Veganic na Dolnych Młynów 10.

Termin do zmiany jak nie pasuje. Dajcie znać jaki dzień lepszy/godzina.


ps. stworzyłem event na FB, więc jeżeli chcecie kogoś zaprosić to się nie krępujcie: https://www.facebook.com/events/1230575953782828/

Do zo,

Piotrek

Meet-Up Discussion

Hi all! Please use this discussion thread to discuss Wymówka, żeby zjeść śniadanie na mieście held on Oct 12, 2019. Feel free to ask questions about the place, date and time, agenda of the meeting, or anything else.
Please log in or join us to post comments in the discussion.

Local Leaders of IDF Krakow