UWAGA! Meetup odwołany! Let's meet, talk and try to make those meetups regular

Hosted by IDF Warsaw
Oct 24th, 2019
7:00pm - 10:00pm (UTC +02:00)
Brak :(, ---, Warsaw
15 IDF members (and some non-members) are attending
This is a free Local Group meet-up
Attendance is free.
You don't have to be a member to attend.
What are Local Groups?
Local Groups will expand your career network—whether you are interested in learning new skills, finding job opportunities or looking for a new employee.
A Local Group is a group of people who, like you, are passionate about design. Local Groups organize meetings to get inspired, have fun and learn from one another.

Meet-Up Details

Cześć! Z przyczyn niezależnych (choroba i rezygnacja goszczącej nas firmy) muszę niestety odwołać dzisiejsze spotkanie. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć termin w nadchodzącym tygodniu.

---

Hi! Don't know about you, but I'm missing a regular, friendly and open UX meetings, where we could just talk and meet, but also exchange knowledge and learn: discuss a book or listen to a good presentation. Let's met and arrange this kind of meetups. What do you say?

Meet-Up Discussion

Hi all! Please use this discussion thread to discuss Let's meet, talk and try to make those meetups regular held on Oct 17, 2019. Feel free to ask questions about the place, date and time, agenda of the meeting, or anything else.

I'm in. :) So you think about open meeting or an open meeting with an agenda? Cheers.

Chyba możemy przejść na polski w tej konwersacji :) Myślałem o zorganizowaniu spotkania o charakterze "organizacyjnym". Brakuje mi (a z rozmów wiem, że też innym osobom) jakiejś formy regularnych spotkań, podczas których można by się wspólnie czegoś pouczyć - podyskutować o książce lub jej fragmentach, zaprosić kogoś o randze eksperta i porozmawiać o zagadnieniach dotyczących jego specjalizacji etc. Poza tym oczywiście fajnie będzie pogadać i poznać nowe osoby o podobnych zainteresowaniach (a przynajmniej pracy ;) )

Hey, I'm in! So what is the agenda and where do you plan to meet? :)

Spotkanie odbędzie się albo u mnie w biurze (zmieniam pracę, więc pojawił się tu drobny problem ;) albo znajdę jakąś fajną kawiarnię, która chętnie nas ugości - myślałem o Fabrycznej na ulicy (nomen-omen) Fabrycznej na Powiślu. Inne propozycje mile widziane - najważniejsze, żebyśmy mieli przestrzeń zarówno do swobodnych rozmów, jak i bardziej oficjalnej części, gdzie będzie dobrze słychać każdą zabierającą głoś osobę.

Co do agendy - odpowiedziałem w poprzednim wątku :)

I am in, if any help is needed hit me up

Dzięki! Na pewno będą potrzebne osoby, które pomogą organizacyjnie na poziomie organicznym - jakoś poustawiać krzesła i stoły, zadbać o szklanki czy co tam będzie nam potrzebne itd. Liczę, że znajdziemy takie 2-3 osoby, które pomogą i wszystko pójdzie sprawnie :)


I will try to make it from Łódź, would love to meet other UX people in Poland (moved here from Spain some time ago).

Rewelacja - zapraszamy bardzo - zarówno praca w Łodzi jak i w Barcelonie wydają się hiperinteresującymi tematami - możesz być pewna, że trochę pomęczę Cię pytaniami na ten temat :)

Czy myśleliście o możliwości uczestnictwa w spotkaniach online? Bo aktualnie przebywam w Gdańsku a chętnie bym uczestniczył w tego typu spotkaniach ;)

Cześć Tomek, też jestem z Gdańska (co prawda bardziej ze mnie UI niż UX), ale jak chcesz to można zorganizować jakieś spotkanie, jeśli więcej osób się znajdzie, albo po prostu pogadać przy kawie :)

Oo super, bardzo chętnie bym coś zorganizował w trójmieście bo ostatnio nie ma tutaj zbyt wielu eventów branżowych.

Cześć!

Mamy w sali konferencyjnej kamerę i telewizor, więc jeśli nie będzie nam przeszkadzała konieczność robienia nowego darmowego zooma co 40 minut, to myślę, że nie będzie problemu, żeby zdalnie dołączyć :)

no ja też Trójmiasto!

Jeśli chodzi o trójmiasto to myślę, że najlepiej umówić się na zwykłą kawę (chyba że ktoś ma do dyspozycji jakąś sale) można zrobić wydarzenie na fb i zaprosić jeszcze kilka osób. Myślę, że jeszcze pare chętnych ludzi bym znalazł na takie spotkanie. Co o tym myślicie?

dla mnie spoko :)

Dla mnie to też fajna opcja, jestem za ;)
Myślę, że na początku fajnie się po prostu spotkać i pogadać a jeśli będzie więcej chętnych to można zorganizować coś większego i zaprosić ewentualnie jakiegoś mentora żeby merytorycznie było na plus.

Cześć Wszystkim!

Mogę w końcu ostatecznie potwierdzić miejsce i czas spotkania: środa, 17.10, godzina 19:00, biuro Livespace CRM przy ulicy Rejtana 17 (3 piętro dziwnego budynku - ochroniarz na parkingu powinien wskazać drogę, Stary Mokotów, dla niezmotoryzowanych najwygodniej metro Pole Mokotowskie).

Bardzo mile będą widziane zgłoszenia 2-3 osób, które znajdą czas i chęci, żeby wpaść pół godziny wcześniej i pomóc przygotować salę i inne dobra :)

Cześć


Bartek, respect za ogarnięcie tematu :)

Chętnie przybędę wcześniej i pomogę.

Hej,

Tez mogę wpaść wcześniej i coś pomoc.

Pozdrawiam

Cześć! Dzięki za propozycję, jeśli jest jeszcze aktualna, to zapraszam pod ten sam adres z 20 minut wcześniej - nie mamy zbyt dużo do przygotowania - kilka krzeseł, jakaś aprowizacja z żabki, która jest przy drzwiach wejściowych i wszystko będzie gotowe. Do zobaczenia :)

Hej. Bardzo chcialam dolaczyc, ale ostatecznie cos mi wyskoczylo w kalendarzu. Moze uda mi sie dolaczyc troche pozniej, wiec moze mozna zlapac jakis kontakt do Ciebie Bartek w tym wypadku?

Cześć!

Jasne - najlepiej na maila bdzu@bdzu.net, a tam możemy się wymieniać telefonami. Odzywaj się też, jeśli nie dotrzesz w ogóle - mam nadzieję, że uda się nam zrobić fajną cykliczną rzecz, więc im szybciej sieć nam się rozrośnie, tym lepiej :)

Cześć! Z przyczyn niezależnych (choroba i rezygnacja goszczącej nas firmy) muszę niestety odwołać dzisiejsze spotkanie. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć termin w nadchodzącym tygodniu.

Szkoda, że się nie uda. Chętnie coś pomogę jak pojawi się nowy termin!

Zdrowia życzę! :)

Po zmianie daty rozumiem, że w czwartek się widzimy? :)

Cześć wszystkim, nie mogłam uczestniczyć w pierwszym terminie, a potem przestalam śledzić wątek. Czy to spotkanie się odbyło 24 października? Jak wyszło? Czy są jakieś plany na następne?

Ja pisałem komentarze przed 24. żeby się dowiedzieć, czy coś się dzieje, ale bez odzewu, także chyba inicjatywa zgasła.

Please log in or join us to post comments in the discussion.