IDF Istanbul Meet-up v0.3

Hi all! Please use this discussion thread to discuss IDF Istanbul Meet-up v0.3 held on Aug 18, 2017. Feel free to ask questions about the place, date and time, agenda of the meeting, or anything else.

All comments:

Böyle sık buluşuyor olmanız beni imrendiriyor. İstanbul'da olsaydım katılmayı çok isterdim; ama Çanakkale'de yaşıyorum. Elbet bir gün denk gelirim. :-)

Umarım. Mutlaka bekleriz.

Arkadaşlar, mail grubumuzada katılmak isteyenler olursa, buradan yada başka bir yöntemle mail adreslerini benimle paylaşabilirler. Ayrıca Facebook sayfamızıda takip etmenizi öneririm. Zaman içerisinde en doğru iletişim yöntemini oturtana kadar, Ben her 3 kanaldanda haberleri ileteceğim.

Bu hafta toplantıyı haftaiçi yaptık, belki programı farklı olan arkadaşlarda böylece katılabilirler. Sonraki toplantılarımızdada yine bu çeşitliliği sağlamaya çalışırız. Farklı önerileri olan arkadaşlar yine bunları bizimle paylaşabilirler.

Çağrı Bey Merhabalar;

BTM sayfasındaki etkinlikte Cumartesi 13:00 yazıyor. Toplantı yapıldı sanırım. Diğeri sizin workshop'unuz. Facebook sayfa bilgilerinizi alabilir miyim? Sonraki etkinliklere katılmak isterim. mail adresim: alpdizren@gmail.com beni de mail grubuna eklerseniz sevinirim.

alp doğrudur. Cumartesi bu yazı sonrası görüştük sanırım. Bir sonraki toplantılarda görüşmek üzere

Please log in or join us to post comments in the discussion.