IDF Istanbul Meet-up v0.1

Hi all! Please use this discussion thread to discuss IDF Istanbul Meet-up v0.1 held on Jul 22, 2017. Feel free to ask questions about the place, date and time, agenda of the meeting, or anything else.

All comments:

Yukarıdaki otomatik mesaja ek olarak; moda teras sakin, sessiz, yeterince geniş ve güzel bir mekan. Cumartesi günleri açık büfe kahvaltı 10-13 arasında devam ediyor. İsterseniz kahvaltı ederken tanışırız, isterseniz bir kahve eşliğinde yada herhangi bir şey almadan önemli olan tanışmak deriz. Orada görüşmek üzere!

Merhabalar

Moda Teras güzel seçim, sakin keyifli. Ancak Avrupa yakasından geleceğimden biraz gecikmeli katılabilirim.

Bilginize

Görüşmek üzere

Merhaba,

Ankara'dan selamlar ve organizasyonunuz için şimdiden tebrikler.

Merhaba. Ankara'dan gelmem zor görünüyor 22si için. Umarım başka bir buluşmaya katılabilirim.

Merhabalar, ben bu foundation üzerinden yeni kayıt olup ders almaya başladım, ux/ui konusuna ilgiliyim ancak bir öğrenci olarak nasıl ilerlemem gerektiğini bilmiyorum. Etkinlik herkese açık değil mi? Eğer öyleyse Moda Teras'ta görüşmek üzere. :)

Moda Teras'ta birbirimizi nasıl bulacağız?

Merhaba, mesaj atan herkese teşekkürler. Ben saat 10.00 da orada olacağım. Sanırım, ilk bir-iki kişi birbirini bulduktan sonrası kolay olur. Sonrada buradan öğrendiklerimizle bir sonraki buluşmalarımızı daha organize yaparız. Yarın görüşmek üzere! :)

Ek bilgi: Az önce rezervasyon yaptırdım. Benim ismimi vererek masamızı bulabilirsiniz.

çağrı bey numaranızı yazarmısın sakıncası yoksa. Buradan iletişim zor oluyor 1 saattir yoldayım.

Merhabalar, Tanışma etkinliğimize katılan herkese çok teşekkürler. Sizlerle ilk tanışma toplantısında birlikte olmak çok güzeldi. Umarım ilerleyen zaman içerisinde yeni toplantılar yapar, daha çok kişi ile tanışırız ve 'network' büyümeye devam eder. Tanışmalar ilerledikçe bugün olduğu gibi bazı hedeflerde şekillenmeye başlayacaktır.

Bugün gelebilenlerden kişisel maillerini aldım. Buradan iletişime ek olarak bir mail grubuda oluşturacağım. Buradaki iletişimi zor takip edilir bulanlar bana özel mesaj yada başka bir yol ile maillerini iletip bu grubada dahil olabilirler. Aynı zamanda grubumuz için bir facebook sayfası kurdum. (Linki grubun profil sayfasında bulabilirsiniz.) Mail yerine buraya üye olarak haberleri oradanda takip edebilirsiniz. Eminim zaman içerisinde en iyi mecrayı buluruz.

Tekrar görüşmek üzere, herkese selamlar, saygılar.

Hi! Just joined the group. I will try to make it for the next group meeting :)

Have a nice week!

Please log in or join us to post comments in the discussion.